Abonament aplikacji PolsatBoxGo

Polsat Go to nowy serwis i aplikacja z programami Telewizji Polsat w modelu reklamowym. Z kolei PolsatBoxGo jest modelem bez abonamentowym i zastąpi Iplę oraz Cyfrowy Polsat Go. Kanał oferuje dostęp do ponad stu kanałów telewizyjnych, sportowych, rozrywkowych, informacyjnych, filmowych i serialowych. Obie strony mają zyskać nową funkcjonalność oraz nową szatę graficzną.

Darmowy Polsat Box Go

Nowa bezpłatna usługa Polsat Go ruszyła w sierpniu br. Jest dostępna na polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzenia mobilne (Android, HMS i iOS) oraz na Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą do ściągnięcia zarówno w sklepach Google Play, a także App Store oraz AppG Gallery i Smart TV. PolsatBoxGo startuje we wrześniu. Jest dostępny na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzenia mobilne (Android, HMS i iOS) oraz na Smart TV, Android TV, Apple TV, a także w dekoderach. W przypadku usługi Ipla konieczne jest pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go automatycznie zaktualizuje się do wersji Polsat Box Go.

Polsat – przemiana stacji

Polsat jest jednym z najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Działa od 5 grudnia 1992 roku, jako pierwszy komercyjny kanał, który otrzymał ogólnopolską koncesję na nadawanie. Właścicielem stacji jest znany polski biznesmen Zygmunt Solorz-Żak.

Grupa Polsat obecna jest w usługach oferowanych w niemal co drugim domu w Polsce. Mieszkańcy Polski korzystają z ponad 18 mln grupowych usług internetowych i telefonicznych, a ich programy codziennie ogląda blisko 20 mln osób. Według danych z I kwartału 2021 r. przychody grupy wzrosły do blisko 3 mld zł, uzyskana EBITDA wyniosła ok. 1,1 mld zł, a zysk netto do 390 mln zł.

PolsatBoxGo będzie oferować płatne i wolne od reklam treści od grupy, producentów i nadawców zewnętrznych. Abonenci platformy Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat) uzyskują dostęp do PolsatBoxGo bez dodatkowych kosztów w ramach swoich pakietów telewizyjnych i ofert. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipla i CP Go nadal będą mieli je dostępne w ramach Polsat Box Go. Każdy chętny, nawet jeśli nie jest abonentem Polsat Box, może wykupić dostęp do kilku prostych pakietów w ofercie.

Nowe funkcje i wygląd Polsatu Box Go

Polsat Box Go zyskuje nowe funkcje i nowy, przejrzysty wygląd. Będzie prosty, intuicyjny i wygodny w użyciu. Serwis jest łatwiejszy w obsłudze dzięki nowej, przejrzystej szacie graficznej. Ma nowy system rekomendacji treści. Teraz jeszcze więcej propozycji filmów i seriali. Każdy członek gospodarstwa domowego może mieć własne subkonto. Wybrane treści można pobrać na telefon lub tablet i przeglądać później bez korzystania z Internetu.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*