Kogel Mogel 3 – film już jest dostępny online

Kogel Mogel 3 to kontynuacja znanej doskonale serii komedii obyczajowych Kogel Mogel. Film można obejrzeć nie tylko na Canal +, ale i także w postaci online, w telewizji internetowej. Gdzie? Podpowiadamy!  

Kogel Mogel 3 – film dla miłośników serii Kogel Mogel

Kogel Mogel 3 to film – kontynuacja głośnej serii komedii obyczajowych Kogel Mogel. Film nawiązuje fabularnie do poprzednich części – opowiada on o losach dwóch rodzin – Solskich oraz Wolańskich. W rolach głównych możemy ujrzeć: Grażynę Błęcką – Kolską (zagrała główną bohaterkę – Katarzynę Solską), Nikolema Rozbickiego (aktor wcielił się w rolę syna Solskiej – Marcina Zawada), Ewę Kasprzyk (pani Wolańska), a także Zdzisława Wardejn (Mariana Wolańskiego). W filmie pojawiła się także plejada polskiego aktorstwa, czyli Katarzyna Skrzynecka, Wiktor Zborowski, Anna Mucha oraz Maciej Zakościelny.

W Kogel Mogel 3 film spotkamy się z Katarzyną Solską, dyrektorką szkoły podstawowej w Brzózkach, jej matką i synem, a także z rodziną Wolańskich – Barbarą, jej mężem i jej córką. Solska żyje wraz z matką we wsi Brzózki, gdy do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin. Chłopak chce założyć własną dyskotekę i pod tą przykrywką prowadzić nielegalnie biznesy. Ponieważ prawda wychodzi na jaw, musi wyjechać z rodzinnej wsi i trafia stamtąd do Warszawy, gdzie poznaje Agnieszkę, córkę Wolańskich. W jej rodzinie trwa kryzys – oboje razem z ojcem mają już dość szalonej matki celebrytki i postanawiają uciec z domu. Wcześniej jednak odwiedzają Piotrka oraz jego starszą o kilka lat, zaradną żonę.

Kogel Mogel 3 – reżyseria

Kogel Mogel 3 to obraz, który wyreżyserował Kordian Piwowarski. W filmografii reżysera znalazły się między innymi seriale Londyńczycy 2 oraz Na dobre i na złe, a także wiele etiud szkolnych. W jego porfolio znalazł się również film Baczyński z 2013 roku, oparty na biografii uznanego poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Bratem Kordiana jest Cyprian Piwowarski, reżyser filmów animowanych.

Kogel Mogel 3 – scenariusz

Za scenariusz filmu Kogel Mogel 3 odpowiada Ilona Łepkowska. To dokładnie ta sama osoba, która odpowiadała za scenariusze poprzednich części. Co więcej, Łepkowska skończyła już pisać scenariusz kolejnej i ostatniej, czwartej części Kogel Mogel. W dorobku scenarzystki można znaleźć między innymi filmy takie jak Och Karol czy Nie kłam, kochanie, a także seriale – Klan, Na dobre i na złe oraz M jak miłość.

Kogel Mogel 3 – gdzie obejrzeć komedię obyczajową?

Gdzie obejrzeć Kogel Mogel 3? Film jest dostępny na kanale Canal + w telewizji tradycyjnej. Kogel Mogel 3 możemy obejrzeć także w telewizji internetowej, np. za pomocą platformy IPLA. Polskie i zagraniczne filmy można oglądać także w serwisie VOD player.pl oraz w serwisie TVP VOD. Z uwagi na rosnącą dostępność produkcji filmowych, a także nieograniczone możliwości oglądania filmów, telewizja internetowa zjednuje sobie coraz więcej fanów, w tym także widzów starszego pokolenia, którzy darzą ogromnym sentymentem całą serię komedii Kogel Mogel.