“Włoskie wakacje” – film w legalnej telewizji internetowej

Nigdy nie jest za późno by zmienić swoje życie i by naprawić relacje, które z jakiegoś powodu zepsuły się w przeszłości… Nakręcono już o tym wiele filmów, jednak temat jest ważny dla każdego człowieka, a film “Włoskie wakacje” przedstawia go w niezwykle urokliwy sposób. To film bardzo ciepły, oparty na klasycznym schemacie, jednak potrafiący rozbawić, skłonić do przemyśleń, a nawet wycisnąć z oczu łzy. Komediodramat, którego reżyserem i scenarzystą jest James D’Arcy na pewno wielu osobom przypadnie do gustu, a nawet stanie się ich ulubionym filmem. Przyjemnie jest go oglądać zarówno w letnie dni (opowiada przecież o wakacjach), jak i w chłodniejszym czasie, bo same włoskie widoki rozgrzewają i pozwalają zapomnieć o mrozach za oknem. O czym opowiada film i gdzie można go obejrzeć?

“Włoskie wakacje” – o fabule i bohaterach

W filmie “Włoskie wakacje”, który miał swoją premierę 9 lipca 2020 roku, główną rolę gra Liam Neeson. Jego postać to Robert, który nie ma zbyt dobrych kontaktów z własnym synem, Jackiem (w tej roli Micheál Richardson, który naprawdę jest synem Liama Neesona). Mężczyźni opuszczają Londyn i udają się do domu w Toskanii – ich rodzinnego majątku, który jednak postanawiają sprzedać. Najbardziej zależy na tym właśnie Jackowi, który potrzebuje pieniędzy, podczas gdy dom stoi pusty. Na miejscu okazuje się jednak, że posiadłość wymaga gruntownego remontu, więc do sprzedaży na pewno nie dojdzie tak szybko, jak panowie myśleli. Dzięki temu doświadczą jednak wielu wyrazów uprzejmości ze strony okolicznych mieszkańców – sąsiedzi ofiarują się pomóc przy remoncie. Czas spędzony wspólnie w malowniczej Toskanii pomoże im odnaleźć siebie i całkowicie zmienić swoje życie. “Włoskie wakacje” to film urokliwy, miejscami melancholijny, a miejscami zabawny. Dzięki pięknym widokom chwyta za serce jeszcze mocniej! Wszystko jest w nim wyważone, więc seans nadaje się dla każdego. To bardzo rodzinny, ciepły film, do którego z pewnością będzie się chętnie wracać.

“Włoskie wakacje” w telewizji internetowej

Włoskie wakacje” to film z 2020 roku, który można obejrzeć w telewizji internetowej. Jest to odmiana telewizji, która występuje poza kanałami dystrybucji uznawanymi za tradycyjne. By móc obejrzeć filmy czy seriale w TV online trzeba posiadać odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. We współczesnym świecie nie jest to jednak trudne. W dodatku to rozwiązanie niezwykle wygodne, ponieważ można włączyć dany serial czy film w dowolnym momencie i w każdym miejscu – wystarczy mieć tylko dostęp do internetu. Film “Włoskie wakacje” jest jednym z wielu, które warto zobaczyć i które są dostępne w TV online. Zainteresowani znajdą tam nawet kabarety, które również umilą wolny czas.